вестиТоп вести

Фотогалерија: Подигнат нов насад со ореви

Пролетта е одличен период за подигнување на нови насади. Еве едно искуство (низ фотографии) на подигнување на насад со ореви (чендлер).

 

З.Б.

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close