Огласник

Се продава пила за кроење на овошни дрвца

Се продава:

Пила за кроење на овошни дрвца

-моторна јачина: 42,7CC

-1 цилиндар, две брзини

-обртаи max (r/min): 8000

– обртаи min. (r/min): 2700

– моќност (kw): 1,25

– резервоар (l): 1,2

-должина на ланец 30см со резервоар со масло за подмачкување на ланецот

-најнов производ од Италија со цел кит и прибор за склопување

-цена 250 евра

-контакт телефон  077/652-900 Ѓорѓе

 

12030807_1019943448051651_1924161007_n

se prodava pila za kroenje na ovoshni drvca

 

12714401_1019943524718310_934028884_n

12746583_1019943494718313_1766431540_n

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close