fbpx
ВестиМакедонијаСоветиТоп вести

Додека температурите растат 🌡, цените во СИНПЕКС драстично паѓаат ⬇️!

Додека температурите растат 🌡, цените во СИНПЕКС драстично паѓаат ⬇️!

Во текот на цел месец јули, правиме голема летна  распродажба 🛒 и ги снижуваме цените на целокупниот асортиман!

Искористете ја шансата и купете го саканиот производ со ПОПУСТ 〽️ што кај некои артикли може да биде и до 70% 😲!

Трактори и земјоделски машини 🚜 за Вашите стопанства и фарми, механизација и опрема за дворот и градината 🏡, алати и апарати за Вашата работилница 🛠, мопеди 🛵, моторни масла, градежна, комунална и опрема за манипулација 🏗.

Попустите важат за плаќање во готово на СИТЕ ПОРИЗВОДИ 🛍 од залиха.

Повелете во нашата продавница каде покрај бројните намалувања, до 31.јули Ве очекуваат и безброј други изненадувања 🎉, презентации, подароци 🎁, гратиси и слично.

Само со регистрација на нов профил, попустите, во текот на овој месец, ќе важат и на нашата интернет 💻📱 продавница 🛒 ww.sinpeks-shop.mk 🛒.

Повелете и искористете ја веднаш оваа неверојатна 👍можност! Количините се ограничени!

#30yearssinpeks #sinpekssummersale #johndeere #tractor #agriculture #lawn #garden #lawnmower #brushcutter #agrina #migliori #scooter #welder #waterpump #tolls #aircompressor #rottarytiller #vacuumcleaner #highpreassurewasher

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close