fbpx
ВестиТоп вести

Зелена берза на страната на земјоделците (фотогалерија)

Зелена берза е присутна секаде каде што се земјоделците. Тука е да ги слушне земјоделците и да ги промовира нивните успеси. Секако тука е и да помогне кога тие имаат проблеми. Не ја пропуштајте можноста да бидете дел од големото семејство на Зелена берза.

Сулејман Нури од земјоделско стопанство Синѓелиќ АД Скопје е нашиот најнов член.

Им благодариме на довербата на сите наши членови.

Зелена берза на манифестацијата „Ден на пченицата 2019“ во Скопје

З.Б.

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close