fbpx
Агро бизнисВестиМакедонијаТоп вести

Аплицирајте преку СИНПЕКС за набавка на трактори од брендот АРМАТРАК

Јавете се на следните броеви и информирајте се. 078328332 070307560 078328315 078328340

Почитувани земјоделци, СИНПЕКС Битола, само за своите клиенти овозможува бесплатно пополнување на апликацијата, документите за набавка на трактор, во согласност со огласот за доделување на финансиска поддршка –Набавка на трактори. Покрај трактори од брендовите ТАФЕ и ЏОН ДИР во СИНПЕКС Битола можете да аплицирате и за тракторите од бендот АРМАТРАК!

Не ја пропуштајте можноста!

Јавете се на следните броеви и информирајте се.

078328332
070307560
078328315
078328340
Тагови

Слични написи

Прочитајте исто така

Close
Back to top button
Close