fbpx
Агро бизнисВестиМакедонијаТоп вести

Јона е прваче-Министерот Хоџа ја испрати својата ќерка во училиште

Ден за славење во семејството Хоџа

Министерот Арјанит Хоџа ја испрати својата ќерка Јона во прво одделение и на Фејсук го сподели среќниот момент .
-Празничен ден со позитивна енергија. Почетокот на учебната година со физичко присуство го врати ентузијазмот на сите ученици кои денес седнаа на училишните банки. Задоволството од овој ден го доживеа и Јона, која денес го започна патувањето на знаењето како основно одделение, напиша Хоџа воодено честитајќи и роденден на своја сопруга.
Тагови

Слични написи

Back to top button
Close