вестиТоп вестиФотогалерија

Низ објективот на Ивона Кочов (фотогалерија)

(Oвој напис е објавен на: јануари 14, 2020)

Низ објективот на Ивона Кочов

Ниските температури си го прават своето, но тоа не беше проблем стадото овци во Будаково да не ја изгаси жедта.

 

 

Слични написи

Back to top button
Close