fbpx
Агро бизнисВестиМакедонијаТоп вести

Снег на Пониква

На социјалните медиуми се споделуваат фотографии од денешниот снег. 

Снежна покривка од неколку сантиметри најавува снежен викенд на Пониква кај Кочани.Ова не е првиот снег во новата зимска сезона. На 14 октомври падна првиот снег, кој не траеше многу.

 

 

На социјалните медиуми се споделуваат фотографии од денешниот снег.

 

 

 

 

 

 

 

 

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close