fbpx
Агро бизнисБез категоријаВестиТоп вести

Сончево и многу топло, можна изолирана појава на пороен дожд и грмежи

МИНИМАЛНИ ТЕМПЕРАТУРИ (во °С) 12 Берово, 14 Лазарополе, 15 Крива Паланка, 17 Битола, Попова Шапка, 18 Струмица, Охрид, Претор, Дебар, Маврови Анови, 19 Прилеп, Демир Капија, 20 Скопје-Петровец, Тетово, Штип, Гевгелија, Крушево, 21 Велес, Куманово, Дојран, 22 Скопје-Зајчев Рид, Виница, 23 Кавадарци.

МИНИМАЛНИ ТЕМПЕРАТУРИ (во °С)
12 Берово, 14 Лазарополе, 15 Крива Паланка, 17 Битола, Попова Шапка, 18 Струмица, Охрид, Претор, Дебар, Маврови Анови, 19 Прилеп, Демир Капија, 20 Скопје-Петровец, Тетово, Штип, Гевгелија, Крушево, 21 Велес, Куманово, Дојран, 22 Скопје-Зајчев Рид, Виница, 23 Кавадарци.
Можно е да е слика од текст
Тагови

Слични написи

Прочитајте исто така

Close
Back to top button
Close