fbpx
Агро бизнисБез категоријаВестиМакедонијаТоп вести

Претпладне сончево, попладне нестабилно со пороен дожд грмежи и засилен ветер

Не се надевајте на стабилизација на времето

06.06 2023г. МЕТЕО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Денес од пладневните часови особено во западниот, преку северниот и во крајниот источен регион ќе биде нестабилно со пороен дожд и грмежи, локално во форма на невреме со поинтензивен дожд, електрични празнења, силен ветер и појава на град.

 

Можно е да е слика од план на објект, нацрт и текст

 

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close