fbpx
Агро бизнисБез категоријаВестиМакедонијаТоп вести

Денеска нова цена на горивата

Во моментов на светските берзи барел нафта од типот бренд е покачен и изнесува 119 долари.

Регулаторната комисија денес оддржува редовна понеделничка седница на која ќе бидат утврдени новите цени на горивата. Во моментов на светските берзи барел нафта од типот бренд е покачен и изнесува 119 долари.

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close