fbpx
Агро бизнисБез категоријаВестиМакедонијаТоп вести

Доделување договори за мерката Рурална жена

Денеска со почеток во 12:30 часот, во Клубот на пратеници ќе се одржи настан по повод доделување договори за мерката Рурална жена.

Денеска со почеток во 12:30 часот, во Клубот на пратеници ќе се одржи настан по повод доделување договори за мерката Рурална жена.

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close