fbpx
Агро бизнисБез категоријаВести

Колку треба да биде цената на житото! Денес во Светиниколе средба на полјоделците!

Закажаната средба за 14.06.2024 (петок) во 16 часот ќе ја одржиме во општинската сала во Светиниколе

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close