fbpx
Агро бизнисБез категоријаВестиМакедонијаТоп вести

Лајк за малиот Емре, златни деца си имаме!

Најмладиот тутунар вреден на нива

Абду Самед на Фб групата Македонски тутунари сподели фотографија од малиот Емре со саргија со расад од тутун. Во тек  е садењето на тутунот, а малиот Емре вредно помага на родителите.

 

Нема достапен опис.

Фото ФБ македонски тутунари

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close