fbpx
ВестиМеханизацијаТоп вести

Новогодишен земјоделски декор

Традиционално започна новогодишното и божиќно украсување во сите домови. Ние Ви предлагаме земјоделски интересни идеи за декорација на Вашиот двор, со метална конструкција на трактор или со декорација на Вашиот вистински трактор, со што ќе добиете уникатен изглед 🙂

Погледнете ја нашата галерија:

a55177

 

5313186_615f6af74f_b

 

8289637542_69d2cc9825_b

 

11132858903_68d1a5fe19_b

 

 

John_Deere_Vanoce_2013

 

maxresdefault

 

our-float

 

tractor

 

tractor_big

 

TractorParade2

 

tractor-row

 

 

 

 

 

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close