fbpx
Агро бизнисБез категоријаВести

Претпладне сончево, попладне нестабилно во северните и источните делови на државата

Минималната температура од 10 до 17, максималната од 24 до 31 степен

 

 

Можно е да е слика од нацрт, план на објект и текст

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close