fbpx
ВестиТоп вести

Проанализ лабораторија има потреба од дистрибутер/магационер

Проанализ Струмица огласува:

Проанализ лабораторија има потреба од дистрибутер/магационер

Потребни квалификации:

-ССС

-Возачка дозвола од Б категорија со минимум 3 години искуство

-Познавање на основни компјутерски програми(Office)

-Познавање на Англиски јазик ќе биде предност.

Личен профил:

-Вредна и одговорна личност

-Љубезност и комуникативност

-Лојалност,  флексибилност и енергичност

-Способност за индивидуална и тимска работа

Сите заинтересирани можат да се јават на 034550900

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close