fbpx
Вести

Продажните објекти на Виталиа на 360 Гугл стрит вју

vitalia

Виталиа е прва компанија од доменот на здрава храна во Македонија која имплеметираше 360 Гугл стрит вју (360 Google Street View) и со тоа го потврди своето лидерство во иновативноста и имплементирање на новите технологии во приближување на здравата храна до потрошувачите.

 Имено отсега продажните објекти на  Виталиа се достапни за виртуелна прошетка со помош на алатката 360 Гугл стрит вју и тоа од која било точка на светската мапа преку мобилен телефон, таблет или компјутер. На овој начин ќе можете од која било локација да пристапите и да се запознаете со понудата на компанијата, но и да уживате во прекрасниот ентериер препознатлив за VITALIA health food stores.
 —

 

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close