fbpx
Агро бизнисБез категоријаВестиМакедонијаТоп вести

Саемски попусти во Синпекс Битола од 21 до 27 мај

Затоа искоритете ја оваа можност да се снабдите со производ од нашиот голем асортиман на земјоделски и градинарски производи кој ќе бидат на саемска промоција со попуст од 10%.

Оваа пролет Синпекс Битола, од 21 до 27 мај ќе биде дел од  89. Mеѓународен земјоделски саем во Нови Сад. Но саемските попусти ќе важат и во нашите продавници‼️
Затоа искоритете ја оваа можност да се снабдите со производ од нашиот голем асортиман на земјоделски и градинарски производи кој ќе бидат на саемска промоција со попуст од 10%.
Дојдете кај нас, инвестирајте во машина која ќе ве служи целиот живот и уверете се во квалитетот, затоа што Синпекс се грижи за квалитетот.
Можно е да е слика од текст кој вели „sinpeks новосадски саемски попуст BO синпекс Maj 2022г. продавниците во синпекс попуст до 10% 42DITAFE TAFE“
Тагови

Слични написи

Прочитајте исто така

Close
Back to top button
Close