fbpx
Огласник

Се продаваат џамбо вреќи со носивост од 1 тон.

Се продаваат:

Џамбо вреќи со носивост од 1 тон.  Згодни се за чување и транспорт на разни земјоделски производи како јаткасти плодови, овошје, зеленчук, зрнести производи и земја.

Инфо на телефон: 075/407-310 или на  https://www.alg.mk

se prodavaat dzambo vrekji so nosivost od 1 ton

 

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close