fbpx
ВестиМлад земјоделецОгласникТоп вести

Се продаваат садници од Аронија

Мехди Елези од Гостивар продава садници од Аронија.

Садниците се со добар квалитет и заинтерсираните може да се јават на моб.тел. 070 314 203

 

Слични написи

Back to top button
Close