fbpx
ВестиМакедонијаСоветиТоп вести

Доколку сте во потрага по преса која ќе ја направи идеалната бала, обратете се во СИНПЕКС ДОО Битола

Доколку сте во потрага по преса која ќе ја направи идеалната бала 👍, со идеални димензии, лесна за манипулација и совршена конзистенција, имаме одлични вести за Вас 😉.
За прв пат во Македонија 🇲🇰 ни доаѓа пресата John Deere S160, со квалитет и перформанси препознатливи само за овој бренд. Има компактни димензии ↕️, мала маса , а опремена е со најмодерни технологии кои ја прават вистински избор за сите вистински земјоделци, сопственици на трактори 🚜 со моќ од 39-50 коњски сили.

Технички карактеристики:
🔸Собирач: 160cm
🔸Димензии на бала (ШхВхД): 37х47х40-140cm
🔸Комора: 1850ccm
🔸Гаранција: 1 година

🔸Цена за плаќање во готово:15.900 EUR

👉 Екстра ГОЛЕМ попуст за првиот купувач за плаќање во готово !

🔹Можност за плаќање на рати

Инфо:
💻 www.sinpeks-shop.mk
☎️ 047/208-500

Сликата е од репрезентативна природа!
——————————————————
Пример амор.план (John Deere S160):

🔹Рок на отплата: 60 месеци (5 години)
🔹Учество: 0%
🔹Каматна стапка: 2,9%
🔹Месечна рата: 285 евра
🔹Годишна рата: 3.465 евра

За повеќе информации околу условите, потребните документи и аплицирањето, јавете се на 078/328-340

Слични написи

Back to top button
Close