fbpx
Агро бизнисБез категоријаВестиМакедонијаМеханизацијаТоп вести

Тифонот OCMIS (90×570) е идеален за наводнување на вашите посеви

Синпекс Доо Битола

Тифонот OCMIS (90×570) е идеален при наводнување на посевите.
Врвна изработка, високи перформанси, одлични технички решенија, мали трошоци за работа и одржување се карактеристиките на оваа машина која е користена од земјоделци ширум целиот свет, поради нивната разновидност и леснотија при користење.
👉Посетете ја нашата интернет продавница: https://bit.ly/3ytFHB8
или јавете се на телефоните:
☎Дирекција: 047/208-500
☎Бекофис/комерција: 075/222-310
☎Плаќање на рати: 075/224-679; 078/328-340
*Фотографијата е од репрезентативен карактер.
Нема достапен опис
Нема достапен опис
Нема достапен опис
Нема достапен опис
Тагови

Слични написи

Back to top button
Close