fbpx
Агро бизнисБез категоријаВестиМакедонијаТоп вести

Тутунарите педантно ги редат браздите со новиот расад!!

Беровци, Добрушево, фото Марјанчо Цветкоски

Можно е да е слика од надвор

Тагови

Слични написи

Прочитајте исто така

Close
Back to top button
Close