fbpx
Агро бизнисБез категоријаВестиМакедонијаТоп вести

Во недела времето ќе биде претежно стабилно со постепен пораст на температурата

Од недела пораст на температурите

Во недела и во текот на следната седмица времето ќе биде претежно стабилно со постепен пораст на температурата.

Можно е да е слика од текст кој вели „ден недела (10.07) понеделник (11.07) време вторник (12.07) среда (13.07) ветер четврток (14.07) 9 до 17 мин.тем. (C) мак.тем. (°C) ув до 16 23 до 29 7 до 16 22 до 29 8 по 17 7 23 до 30 до 17 8 24 до 31 8 26 до 33 8 8“

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close