fbpx
Агро бизнисБез категоријаВестиМакедонијаТоп вести

ЗК Пелагонија во првите три месеци со добивка

Во првите три месеци од годинава ЗК Пелагонија оствари приходи во износ од 374 656 илјади денари

Во првите три месеци од годинава ЗК Пелагонија оствари приходи во износ од 374 656 илјади денари, информираат од таму преку Македонската берза https://www.mse.mk/mk

Повеќе за оваа тема прочитајте на  Е Магазин https://emagazin.mk/zk-pelagoni-a-vo-prvite-tri-meseci-so-dobivka/

Тагови

Слични написи

Прочитајте исто така

Close
Back to top button
Close