fbpx
Агро бизнисБез категоријаВестиМакедонијаТоп вести

Драган Тилев и Зоран Јовановски, нови членови на Управниот одбор на Тиквеш

Промени во Управниот одбор на винарската визба Тиквеш

По Одлука од седницата на Надзорниот одбор од 29.09.2022 година отповикани се двајца членови на Управниот одбор на винарската визба Тиквеш експорт-импорт АД Кавадарци и тоа Снежана Славкова и Мате Настевски и избрани се двајца нови члена и тоа Драган Тилев и Зоран Јовановски, информираат од винаријата преку Македонска берза https://www.mse.mk/

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close