fbpx
ВестиМакедонијаТоп вести

„Без лажи и преваре!“ Ќерката на градоначалникот доби шпорет на лотарија, а вие нарачајте си песна!

(видео)Ќерката на градоначалникот на општина Лозово, рече дека фамилијарно го добиле шпоретот и одлучиле да го доделат на семејство на кое му е потребно.

„Без лажи и преваре! Ни најмалку ни најмногу шпортетот го доби ќерката на нашиот градоначалник Аце (Ацо Велковски)!“, го најави добитникот водителката на лотаријата по повод празникот на Општина Лозово..Ќерката на градоначалникот рече дека фамилијарно го добиле шпоретот и одлучиле да го доделат на семејство на кое му е потребно. Погледнете го видеото што се споделува на Твитер.

https://plusinfo.mk/bez-lazhi-i-prevare-erkata-na-gradonachalnikot-dobi-shporet-na-lotari-a-a-vie-naracha-te-si-pesna-video/

 

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close