fbpx
Агро бизнисБез категоријаВести

Јадете јаболка за празниците, се друго е изгор!!! (фото-Зелена берза)

Килограм грозје за празниците 330 денари, јаболката од Преспа 45 денари за кг.

 

Нема достапен опис.Нема достапен опис.

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close