fbpx
Агро бизнисВестиМакедонијаТоп вести

Нестабилна облачна маса во централниот дел на земјава, со движење кон југоисток

УХМР со предупредување

Нестабилна облачна маса во централниот дел на земјава, со движење кон југоисток, предупредува УХМР.

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close