fbpx
Вести

Тргнат е Законот за измени на персонален данок од собраниска седница

zemjodelec

Почитувани, сакаме да Ве информираме дека Законот за измени на персонален данок е тргнат од собраниска седница. Сите Здруженија поднесуваат барања во пишана форма за овој став, до институциите, со цел да се надмине овој проблем. За понатаму, тековно ќе Ве информираме.

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close