fbpx
Агро бизнисВестиМакедонијаТоп вести

ВИДЕО од изјавата на министерот Николовски

Усвоена Програмата за интервентен фонд, 4 милиони евра за интервентни мерки за растително и сточарско производство

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close