fbpx
Агро бизнисБез категоријаВестиМакедонијаОгласникТоп вести

Аплицирајте преку СИНПЕКС за набавка на тракторите ТАФЕ и ЏОН ДИР

Јавете се на следните броеви и информирајте се. 078328332 070307560 078328315 078328340

Почитувани земјоделци, СИНПЕКС Битола, само за своите клиенти  овозможува бесплатно пополнување на апликацијата, документите за набавка на трактор, во согласност со огласот за доделување на финансиска поддршка –Набавка на трактори.

Не ја пропуштајте можноста!

Јавете се на следните броеви и информирајте се.

078328332
070307560
078328315
078328340

„Синпекс“ лидер на македонскиот пазар

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close