fbpx
Агро бизнисВестиТоп вести

Директорот на Платежната агенција, Бачовски на работа оди со велосипед

Бачовски вели дека сака да придонесе кон почиста животна средина

Директорот на Платежната агнеција Никица Бачовски на работа оди со велосипед, испраќајќи порака дека со тоа сака да придонесе за почиста животна средина
-Доцен февруари – сончево утро и одлична можност за промена на превозното средство.
За подобар старт на денот и мал придонес кон животната средина, напиша на Фејсбук директорот на Агенцијата за финансиска поддршка на земјоделството и руралниот развој, Бачовски покрај објавената фотографија.
Тагови

Слични написи

Back to top button
Close