fbpx
Вести

ИЗВЕСТУВАЊЕ за поднесување на барања за финансиска поддршка во земјоделството

logo

 

Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ги известува сите земјоделски стопанства дека поднесувањето на барањата за финансиска поддршка во земјоделството е во тек и ќе трае до 15 септември


 

ипард.па

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close