fbpx
ВестиМакедонијаСоветиТоп вести

СИНПЕКС ДОО БИТОЛА- квадрициклот LINHAI LH400

Само што беше поставен во нашата продавница, првиот примерок од квадрициклот LINHAI LH400, експресно ја напушти и замина за Охрид, поточно во Kompleks Minami. Од денес истиот ќе биде дел од најголемата ATV туристичка флота во Македонија – OHRID Quad Rent ATV Adrenaline, сопственост на Vila Minami Konjsko,

За нив слободно може да се каже дека се основоположнци на овој вид туризам кај нас, а нивниoт избор за нов квадрицикл, со оглед на нивното големо искуство со вакви возила, е огромно признание за квалитетот и врвните перформанси на нашите ATV-а

И да, доколку ја пропуштите шансата да купите ваков квад, секогаш можете да ги посетите во Коњско, да изнајмите еден од нивните и да искусите една одлична авантура.

Честитки!

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close