fbpx
Агро бизнисВестиМакедонијаТоп вести

Нови 5.722 хектари слободно земјоделско земјиште за обработка на стратешки култури

Отворете го линкот

Ниту една обработлива површина не смее и нема да остане незасадена! Ставаме на располагање нови 5.722 хектари слободно земјоделско земјиште за обработка на стратешки култури. Повеќе информации за начинот и критериумите за аплицирање може да видите на следниот линк:
Тагови

Слични написи

Back to top button
Close