fbpx
ВестиТоп вести

ОГЛАС- Продавам Биохумус

     

Продавам Биохумус- природно органско ќубриво со преработка на арско ѓубре преработено од калифорниски црви , како и легла на калифорниски црви за отпочнување на сопствен доходовен бизнис. Фармата е во Скопско. Бесплатна испорака за Скопје.Телефонзаконтакт078354588

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close