Огласник

Се продаваат ореви

(Oвој напис е објавен на: февруари 8, 2017)

СЕ ПРОДАВА

50 кг ореви по цена од 100 денари – не чистени од лушпа.

Контакт телефон 075/403-998

Чедомир

 

vremeorevi

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close