fbpx
Огласник

Се продаваат легла од калифорниски црви

СЕ ПРОДАВААТ квалитетни легла од калифорниски црви по цена од 100 евра легло од м2.

Био хумус од калифорниски црви со сертификат од земја на ЕУ, 15 денари литар.

Телефон за контакт 078/930-156

Љубомир Стојановски

ИЗ фарма Сончева Долина, село С`лп Велес.

 

crvi

 

 

Тагови

Слични написи

Прочитајте исто така

Close
Back to top button
Close