fbpx
Агро бизнисВестиМакедонијаТоп вести

Времето утре нестабилно со интензивен пороен дожд, грмежи и засилен ветер

Утре на повеќе места ќе биде нестабилно со интензивен пороен дожд, грмежи и засилен ветер, а локално ќе има услови за појава на невреме.

Утре на повеќе места ќе биде нестабилно со интензивен пороен дожд, грмежи и засилен ветер, а локално ќе има услови за појава на невреме.

Потоа во следните два дена времето ќе биде претежно сончево и значително потопло.

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close