fbpx
Агро бизнисВестиМакедонијаТоп вести

„Бостание“-прва општествена градина

Дали знаете дека во Скопје има градина во која можете да одгледувате свои градинарски култури? „Бостание“ - првата урбана градина ги обединува сите ентузијасти за градинарење.

Дали знаете дека во Скопје има градина во која можете да одгледувате свои градинарски култури? „Бостание“ – првата урбана градина ги обединува сите ентузијасти за градинарење.

„Бостание“

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close