fbpx
ВестиМакедонијаТоп вести

Фотогалерија-Тутунот за 100 денари не го даваме, порачуваат тутунарите од протестот пред Владата

Тутунопроизводителите денеска излегоа на протест пред Владата за да го искажат своето незадоволство од откупот на тутунот

You sent Денес во 12:41
Тагови

Слични написи

Back to top button
Close