fbpx
ВестиТоп вести

Јавен повик- субвенции за туристички цели на селски домаќинства

Почитувани, имате време до 30 Септември да спремите се она што е потребно и да аплицирате на јавниот повик за субвенции за туристички цели на селски домаќинства. Оспособете го своето домаќинство и овозможете оние кои ја немаат таа можност, да уживаат во природните убавини и чистиот воздух.

 

 

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close