Огласник

Се продава вино Вранец, Смедеревка и ракија

Се продава:

-вино Вранец 60 ден/l

-вино Смедеревка 50 ден/l

-ракија 120 ден/l

Производите се 100% природни и органски.

 

Телефон: 078/205-968

Зоран

se prodava vino vranec smederevka i rakija

 

Тагови

Слични написи

Прочитајте исто така

Close
Back to top button
Close