fbpx
Агро бизнисБез категоријаВести

Сончево и топло со мала до умерена локална облачност

Температурите од 23 до 30 степени во следните денови

Сончево и топло со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северен правец.
Во Скопје сончево и топло со слаб до умерен северен ветер.

Можно е да е слика од мапа и текст кој вели „7 Гмакс. 28 8 26 Времето утре 12.04 2024 Град Тмин. Скопие Тетово MaBpoBo Охрид Битола Прилеп Кр.Паланка CB. Николе Штип 6 19 8 Кр. Паланка Ckonje 23 7 26 Тетово 8 Св. Николе 25 7 24 Маврово 7 27 9 Берово 27 Штип 3 23 8 Берово Д.Капила Струмица Гевгелита 28 6 Охрид 0 Д. Kanuja Прилеп 9 27 29 Струмица Битола Гевгелита елига“

 

Можно е да е слика од текст

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close