fbpx
Агро бизнисБез категоријаВести

Сончево и топло со температура до 36 степени

ВРЕМЕТО ВО СЛЕДНИТЕ ДЕНОВИ: Под влијание на нов топол бран времето ќе биде стабилно и многу топло.

Сончево и топло со мала до умерена облачност. Попладне, претежно во планинските подрачја ќе има локална појава на пороен дожд и грмежи.
Во Скопје сончево и топло со мала до умерена облачност.
Можно е да е слика од мапа и текст

 

Можно е да е слика од нацрт и текст

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close