fbpx
Агро бизнисВестиМакедонијаТоп вести

Турбо се работи на нивите со тутун, мора да се собере и последниот лист

Успешна работа тутунари и најважно добра цена за тутунот на претстојниот откуп!

Турбо се работи на нивите со тутун, мора да се собере родот на нивите на Ердован Исламоски во канатларци. Му посакуваме успешна работа и секако добра цена за тутунот на претстојниот откуп.

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close