fbpx
Агро бизнисБез категоријаВестиМакедонијаТоп вести

Вечерва сообраќајка на патот од Битола кон село Могила, има повредени

Фотографиите ни ги испратија граѓани кои се најдоа на местото на несреќата

Вечерва се случила сообраќајна несреќа на патот Битола-Могила. Според очевидци кои ни испратија и фотографии има и повредени. Се судрија „цитроен“ и „опел“.  Очекуваме официјални информации од СВР Битола.

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close