fbpx
Агро бизнисБез категоријаВестиТоп вести

Времено затворен за сообраќај патот од клучката Неготино до селото Дуброво

Сообраќајот на патниот правец од клучката Неготино до селото Дуброво денеска од 8 до 11 часот ќе биде во прекин поради асфалтирање.

Сообраќајот на патниот правец од клучката Неготино до селото Дуброво денеска од 8 до 11 часот ќе биде во прекин поради асфалтирање.

Авто мото сојузот на Македонија информира дека сообраќајот ќе се пренасочува клучката Демир Капија – с.Курешница – с.Бистренци – с.Војшанци.

Тагови

Слични написи

Прочитајте исто така

Close
Back to top button
Close